www.hotel-ubytovani.com
 

Ubytování PÁLAVSKÉ VINOHRADY *** ubytování Pavlov

 
 
 
Ubytování Pavlov Pálavské Vinohrady - K hotelu přísluší parkovištěUbytování Pavlov Pálavské Vinohrady -  je k dispozici letní terasaUbytování Pavlov Pálavské Vinohrady - Pokoje jsou vybaveny televizoremUbytování Pavlov Pálavské Vinohrady - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouUbytování Pavlov Pálavské Vinohrady - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Ubytování PÁLAVSKÉ VINOHRADY
Pavlov, Pavlov 69201
Česká Republika
Pension-Pavlov-Palavske-Vinohrady@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Ubytování Pálavské Vinohrady ubytování Pavlov Aktuální počasí mlha
Doporučte tyto stránky:
 

Ubytování PÁLAVSKÉ VINOHRADY - ubytování Pavlov | Vítejte

 
Ubytování Pavlov Pálavské Vinohrady Apartmány v areálu Palávských Vinohradů, v srdci Jižní Moravy, poskytují ubytování jednotlivcům i rodinám v soukromí, s veškerým komfortem a nejlepší dostupností.

Apartmány Pálavské Vinohrady ubytování
Pro strávení klidné dovolené areál Pálavských Vinohradů v obci Pavlov u Mikulova Vám nabízí dva typy apartmánů.

Apartmán – Pavlov s obývacím pokojem, rozkládací sedací soupravou (max. 2 osoby), jídelním koutem, oddělenou ložnicí (max 2 osoby), klimatizací, LED televizorem a DVD přehrávačem, tresorem s číselným kódem, kuchyňským koutem vybaveným ledničkou, mikrovlnou troubou, myčkou nádobí, sklokeramickou deskou, sociálním zařízením vybavený sprchovým koutem, WC, umyvadlem, fénem s připojením pro holicí strojek.

Apartmán – Děvín je velký apartmán s obývacím pokojem, rozkládací sedací soupravou (max. 2 osoby) klimatizací, LED televizorem s DVD přehrávačem, tresorem s číselným kódem, kuchyňským koutem vybaveným ledničkou, mikrovlnou troubou, myčkou nádobí, sklokeramickou deskou, sociálním zařízením vybaveným sprchovým koutem, WC, umyvadlem, fénem s připojením pro holicí strojek. V mezonetu nad obývacím pokojem se nachází manželská postel (max. 2 osoby) se stěnou s úložným prostorem.

Pálavské Vinohrady apartmány služby
Apartmány Pálavské Vinohrady v Pavlově u Mikulova jsou pronajímány včetně ložního prádla, osušky a ručníku na každé obsazené lůžko. U apartmánu je terasa s venkovním posezením pod pergolou a úchvatným výhledem na krajinu. Apartmány jsou nekuřácké. Parkování zdarma v oploceném objektu uvnitř areálu.

Dovolená apartmány Pálavské Vinohrady
Ubytování Apartmány Pálavské Vinohrady se nachází v centrální části obce Pavlov, pár minut chůze od návsi se znovupostaveným kostelem sv. Barbory z roku 1658. Centrum obce společně s barokním hřbitovem, sochou sv. Floriána a ostatními pamětihodnostmi byly v roce 1995 prohlášeny za památkovou rezervaci. Jedinečná poloha apartmánů umožňuje výjimečný výhled na zříceninu hradu Děvičky a Mušovské jezero.

Po příjezdu do obce Pavlov se, prosím, nejprve registrujte v Hotelu Pavlov, Klentnická ulice 174 v Pavlově u Mikulova, kde Vám apartmán předají a poskytnou další informace.